Menu

Hahn Air

Najlepsze okazje linii Hahn Air na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Pokaż filtry

Hahn Air

Linie lotnicze Hahn Air to oferujący loty biznesowe niemiecki czarterowy przewoźnik. Linie założone zostały w 1994 roku jako krajowe z bazą na amerykańskim lotnisku wojskowym Hahn. Pierwotnie nazywały się SAL Airlines. Po roku 2000 nazwę zmieniały na Hahn Air, Sudwestflug i ponownie wróciły do Hahn Air. Firma w całości należy do Saspo Holding GmbH. W ofercie linii są krajowe i międzynarodowe regularne loty oraz loty czarterowe. Hahn Air dzięki umowom z ponad 240 przewoźnikami na całym świecie udostępniają również bilety lotnicze operatorów, którzy nie korzystają z biletów elektronicznych. 
Linie angażują się w akcje społeczne, m.in. zakładając Fundację Hahn Air, której misją jest walka z ubóstwem, głodem i chorobami.

Bagaż

W liniach lotniczych Hahn Air na pokład samolotu możesz zabrać bagaż podręczny. Jego wymiary i waga są określane prze linie lotnicze i mogą zmieniać się zależnie od klasy rezerwacyjnej czy trasy.
Bagaż rejestrowany w Hahn Air też musi mieć określone wymiary i wagę. Tu również wszystko zależy od klasy podróży i trasy.

Flota

Flota Hahn Air składa się z dwóch samolotów typu Cessna Citation CJ4.

Port lotniczy Dusseldorf

Międzynarodowe lotnisko Dusseldorf jest największym i najpopularniejszym w Nadrenii. Położone jest ok. 7 km od centrum miasta Dusseldorf. Na lotnisku znajduje się wiele restauracji, barów, kawiarni, sklepów oraz sześć firm wynajmujących samochody. Na terenie portu można skorzystać z dostępu do bezprzewodowego internetu.