Montenegro Airlines

Najlepsze okazje linii Montenegro Airlines na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Pokaż filtry

Montenegro Airlines

Linie lotnicze Montenegro Airlines  to narodowy przewoźnik Czarnogóry. Zostały założone w  1994 roku przez ówczesny rząd Federalnej Republiki Jugosławii. 
Linie obsługują trasy pomiędzy Czarnogórą i Austrią, Danią, Francją, Niemcami, Rosja, Serbią, Słowenią, Szwajcarią, Wielką Brytania i Włochami. 

Bagaż

W liniach lotniczych Hawaiian Airlines na pokład samolotu możesz zabrać bagaż podręczny. Jego wymiary i waga są określane prze linie lotnicze i mogą zmieniać się zależnie od klasy rezerwacyjnej czy trasy.
Bagaż rejestrowany w Hawaiian Airlines też musi mieć określone wymiary i wagę. Tu również wszystko zależy od klasy podróży i trasy.

Klasy rezerwacyjne

Linia lotnicza Montenegro Airlines oferuje dwie klasy podróży: ekonomiczną i biznes. Taryfy różnią się limitem bagażu oraz komfortem na pokładzie. 

Flota

Flota linii lotniczej Montenegro Airlines składa się z 6 samolotów typu Embraer 195, E190 i Fokker 100.

Port lotniczy Podgorica

Międzynarodowe lotnisko Podgorica jest jednym z dwóch portów lotniczych Czarnogóry. Położone jest w odległości ok. 11 km na południe od centrum miasta Podgorica. Na terenie lotniska znajduje się kawiarnia, kioski, sklepy.

Posiłki

W liniach lotniczych Montenegro w cenę biletu wliczony jest posiłek. W klasie ekonomicznej przekąski i napoje, w klasie biznes dania, napoje i alkohol.

Dodatkowe usługi

Linie lotnicze Montenegro Airlines oferują uczestnictwo w programie lojalnościowym Vision Team.